Dětský jídelní set 3 díly -Tender Blue

799,00 Kč

Stav skladových zásob Na skladě

Popis

Elodie jedálenský set z bambusu je prepracovanú klasikou, kde sme tradičnému detskému riadu dali moderný, sofistikovaný a udržateľný vzhľad. Jedálenský set zahŕňa tanier, misku a hrnček pre batoľatá objavujúce prvá  pevná jedlá, nové chute a radosť z jedla samu o sebe.

Inteligentná a odnímateľná sacia časť zabezpečí, že sa tanier prisaje na akýkoľvek rovný povrch a ako bonus vám zaistí menej umývanie podlahy. Vysoké zaoblené okraje uľahčujú deťom uchopenie jedla a tiež pomôžu zmenšiť neporiadok.

Bambus je obnoviteľný prírodný zdroj. V skutočnosti je to jedna z najrýchlejšie rastúcich rastlín na svete. Potrebuje veľmi málo vody a nevyžaduje k svojmu rastu žiadna hnojivá. Vďaka tomu je šetrný k životnému prostrediu a obmedzenim používania plastov ukazuje nové generácii správnu cestu.

Vďaka minimalistickému dizajnu a jemným farebným odtieňom sa hodí pri slávnostných príležitostiach, ale vďaka šikovným funkciám a jednoduchej údržbe ho budete používať každý deň. Vhodný do umývačky. Nie je vhodný do mikrovlnnej rúry.

 

 • Udržateľný materiál z bambusu
  Bambus je neustále obnoviteľný zdroj. Je to jedna z najrýchlejšie rastúcich rastlín na svete. K rastu potrebuje veľmi málo vody a žiadna hnojivá. Šikovný spôsob ako obmedziť používanie plastov vo vašej rodine.
 • Silikónové sacej časti
  Vyberateľné silikónové sacej časti pod tanierom a miskou zaistí, že sa prisajú na akýkoľvek rovný povrch, čo vám ako bonus zaistí menej umývanie podlahy.
 • Žiadne škodlivé látky
  Testované a schválené podľa EN-13130 normy pre taniere a hrnčeky. Neobsahuje BPA, PVC a ftaláty.
 • Snadmo vezmete so sebou
  Dostatočne praktický pre každodenné použitie, dostatočne pekný pre akúkoľvek oslavu. Navyše veľmi ľahký, ak máte chuť ho vziať so sebou na piknik.
 • Pre uvedomelé dizajn rodičov
  Decentné farby a elegantné tvary možno ľahko zladiť s vašim dekoratívnym štýlom stolovania.

 

Specifikace
jméno artiklu: Dětský jídelní set 3 díly -Tender Blue
číslo článku : 60260101190NA
Certifikace : Reach-standard
Rozměry : Talíř: Ø 20 cm | Mísa: Ø 15 cm | Hrnek: Ø 7 cm, Výška 10 cm
Barva : Modrý
Materiály : 40% Bambusové vlákno | 30% Kukuřičný škrob | 30% Potravinářská melaminová pryskyřice
Velikost : 0-72 měsíce

Příslušenství

Dětský jídelní set 3 díly -Tender Blue

799,00 Kč

@elodiedetails - nechte se inspirovat naším informačním kanálem na síti Instagram a zakupte si naše styly